Książki
Strona główna >> Praktyczny kurs Turbo Pascala. Wydanie IV
Tomasz M. Sadowski
Praktyczny kurs Turbo Pascala. Wydanie IV
cena: 24.90
Producent: Helion

ISBN: 83-7361-214-9

Pozycja dostępna w kategoriach:
Ostatnia akutalizacja: 2003-11-06 00:00:00

Turbo Pascal nie jest wprawdzie powszechnie używany przy pisaniu profesjonalnych aplikacji, stanowi jednak wspaniałą propozycję dla początkujących programistów. Dzięki Pascalowi możesz zacząć szybko pisać własne programy, ucząc się jednocześnie poprawnego programowania strukturalnego i obiektowego.

"Praktyczny kurs Turbo Pascala" to książka przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcieliby wykorzystać praktyczne aspekty programowania w Turbo Pascalu. Prezentowane w niej zagadnienia pozwolą Ci na stopniowe zapoznanie się z zasadami programowania oraz elementami języka na drodze doświadczeń i rozwiązywania problemów napotykanych w trakcie tworzenia aplikacji. Książka napisana jest żywym i przystępnym językiem, a stopień "wtajemniczenia komputerowego" potrzebny do zrozumienia omówionych zagadnień jest minimalny.
Dzięki książce:

Poznasz środowisko TurboPascala

Napiszesz swój pierwszy program w tym języku

Poznasz instrukcje TurboPascala

Nauczysz się definiować zmienne i typy

Dowiesz się, jak uruchamiać programy i usuwać błędy

Stworzysz własne funkcje i procedury

Poznasz programowanie obiektowe

Poznasz podstawy algorytmiki i optymalizacji programów

Zapoznasz się z funkcjami biblioteki standardowej

To już czwarte, uzupełnione i rozszerzone wydanie bestsellera wydawnictwa Helion. Dzięki poprzednim edycjom tej książki tysiące osób rozpoczęło swoją przygodę z programowaniem. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.0058679580688477