Książki
Strona główna >> J2EE. Wzorce projektowe. Wydanie 2
Deepak Alur,John Crupi,Dan Malks
J2EE. Wzorce projektowe. Wydanie 2
cena: 55.00
Producent: Helion

ISBN: 83-7361-344-7

Pozycja dostępna w kategoriach:
Ostatnia akutalizacja: 2004-02-04 00:00:00

Podstawowymi zagadnieniami opisywanymi w książce są wzorce, najlepsze techniki, strategie projektowe i sprawdzone rozwiązania wykorzystujące kluczowe technologie J2EE, czyli strony JSP, serwlety, komponenty EJB i interfejs JMS. Katalog wzorców J2EE zawiera 21 wzorców i o wiele więcej strategii, przy wykorzystaniu których powstają najlepsze rozwiązania programistyczne.
"J2EE. Wzorce projektowe. Wydanie drugie" zawiera opis następujących zagadnień:

21 wzorców projektowych J2EE znane i w pełni sprawdzone oraz nowe wzorce zapewniające najlepsze rozwiązania dla aplikacji biznesowych

strategie projektowe dla warstwy prezentacji, biznesowej i integracji

opis zastosowania technologii JSP, EJB, JSM, usług sieciowych i serwletów

przykłady nie zalecanych rozwiązań stosujących technologię J2EE

sposoby refaktoryzacji poprawiające istniejące projekty

diagramy UML ilustrujące przedstawiane zagadnienia

dużą liczbę przykładów zastosowania wzorców, strategii i refaktoryzacji

O Autorach:

Deepak Alur jest architektem rozwiązań biznesowych Javy w Sun Java Center z 14-letnim doświadczeniem. Zajmuje się głównie architekturą, projektowaniem i implementacją dużych rozwiązań biznesowych z zastosowaniem technologii Java i J2EE.

John Crupi jest wybitnym inżynierem i szefem architektów Javy w Sun Java Center. Posiada 17-letnie doświadczenie w obliczeniach rozproszonych i zajmuje się przede wszystkim tworzeniem skalowalnych architektur J2EE wielokrotnego użytku.

Dan Malks jest głównym inżynierem w Sun Java Center. Posiada 16-letnie doświadczenie i zajmuje się technologiami obiektowymi oraz ich zastosowaniem w projektach biznesowych i usługach sieciowych. Pisze artykuły do czasopism branżowych, jest także współautorem książek o Javie, wzorcach i technologii J2EE.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.0060598850250244