Książki
Strona główna >> Darmowe oprogramowanie. Leksykon
Bartosz Danowski
Darmowe oprogramowanie. Leksykon
cena: 44.90
Producent: Helion

ISBN: 83-246-0276-3

Pozycja dostępna w kategoriach:
Ostatnia akutalizacja: 2006-06-13 12:21:33
Nie łam prawa!
Skorzystaj z darmowego oprogramowania!

Opisy setek darmowych programów

Adresy producentów

Ogromny zbiór oprogramowania na DVD

Problem legalności oprogramowania pojawia się w mediach bardzo często. Jak pokazują kontrole i badania, z pirackich programów korzystają nie tylko indywidualni użytkownicy, ale również przedsiębiorstwa. Świadomość tego, że stworzenie użytecznej aplikacji jest ogromną pracą zasługującą na dobre wynagrodzenie, nadal praktycznie nie istnieje. Nie zmienia to faktu, iż nielegalne korzystanie z aplikacji jest kradzieżą. Na szczęście wielu twórców oprogramowania świadomie rezygnuje z zysków, udostępniając produkty bezpłatnie. Często okazuje się, że w niczym nie ustępują one komercyjnym odpowiednikom. Jednak znalezienie w sieci przydatnego programu nie jest wbrew pozorom łatwe.

Książka "Darmowe oprogramowanie. Leksykon" pozwala uniknąć żmudnego przeszukiwania tysięcy witryn WWW. Znajdziesz w niej omówienie setek bezpłatnych programów, dzięki którym stworzysz wydajny warsztat pracy, nie narażając się na koszty związane z zakupem komercyjnego oprogramowania. Aplikacje podzielono na kategorie, co ułatwia poszukiwania. Na dołączonej do książki płycie DVD zamieszczono wszystkie omówione w książce programy.

Oprogramowanie biurowe i do prowadzenia firmy

Oprogramowanie antywirusowe

Oprogramowanie narzędziowe

Oprogramowanie graficzne

Oprogramowanie internetowe i sieciowe

Oprogramowanie multimedialne

Oprogramowanie do zapisu płyt CD i DVD

Oprogramowanie do tworzenia stron WWW

Gry

Oprogramowanie edukacyjne

Zastąp drogie, komercyjne programy ich bezpłatnymi odpowiednikami.

Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.0068860054016113