Książki
Strona główna >> Informatyka >> Języki programowania >> Html
Bryan Pfaffenberger,Steven M. Schafer
cena: 89.00
Poznaj tajniki projektowania nowoczesnych stron WWW. Napisz kod strony zgodny z najnowszymi standardami ogłaszanymi przez W3C Wykorzystaj na stronach technologie skryptowe, Dynamiczny HTML oraz mechanizmy języka XML Zastosuj nowoczesne narzędzia do tworzenia i testowania witryny. Sieć WWW, od swojego powstania do czas´w obecn...
Eric A. Meyer
cena: 39.90
Technologia kaskadowych arkuszy stylów (CSS) stopniowo wypiera inne metody definiowania układu i wyglądu witryn WWW. Uniwersalność i elastyczność stylów CSS sprawiają, że zmiana kolorystyki, liternictwa i konstrukcji strony sprowadza się do zmodyfikowania arkusza definiującego wygląd określonych elementów. W książce "CSS według Erica Meyera.
Jennifer Niederst Robbins
cena: 9.90
Język HTML, mimo że powstał niedawno, przeszedł już długą drogę rozwoju. Początkowo wykorzystywany jedynie do formatowania dokumentów publikowanych w sieci łączącej ośrodki naukowe, dziś jest zestawem znaczników stosowanych do tworzenia stron WWW.
Maria Sokół
cena: 29.00
Dynamiczny rozwój internetu sprawia, że pojawia się w nim coraz więcej witryn WWW. Swoją "wizytówkę" w internecie chcą mieć nie tylko przedsiębiorstwa i organizacje, ale również użytkownicy domowi, dla których strona WWW może być miejscem do zaprezentowania swoich fotografii, podzielenia się wspomnieniami z podróży lub po prostu przedstawienia się.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.013993978500366