Książki
Strona główna >> Informatyka >> Języki programowania >> Java
Cay S. Horstmann,Gary Cornell
cena: 79.00
"Java 2. Podstawy&8221; jest najlepszą książką dla programistów. Nie ma sobie równych pod względem ilości przekazanych informacji, a mimo to pozostaje bardzo czytelna.
Deepak Alur,John Crupi,Dan Malks
cena: 55.00
Podstawowymi zagadnieniami opisywanymi w książce są wzorce, najlepsze techniki, strategie projektowe i sprawdzone rozwiązania wykorzystujące kluczowe technologie J2EE, czyli strony JSP, serwlety, komponenty EJB i interfejs JMS.
Sameer Tyagi,Keiron McCammon,Michael Vorburger
cena: 59.90
Książka ta jest wszechstronnym przewodnikiem po zagadnieniach trwałości JDO, przeznaczony dla zaawansowanego programisty.
Jacek Matulewski
cena: 49.90
Jeśli wierzyć prognozom firmy Borland -- producenta JBuildera -- pod koniec obecnego dziesięciolecia prawie 80% aplikacji będzie tworzonych w Javie i bazujących na niej środowiskach.
Praca zbiorowa
cena: 79.90
Poznaj możliwości środowiska Eclipse Korzystanie ze środowiska Eclipse Tworzenie programów w Javie w środowisku Eclipse Rozbudowa możliwości Eclipse za pomocą dodatkowych modułów Eclipse to nie tylko doskonałe zintegrowane środowisko do tworzenia aplikacji w języku Java.
Cay Horstmann,Gary Cornell
cena: 125.00
Kolejne już wydanie przewodnika opisującego zaawansowane i nieznane właściwości języka Java, tym razem w wersji 5.0, to kompendium wiedzy dla wszystkich programistów zamierzających tworzyć rozbudowane aplikacje. Nowa wersja języka Java to nie tylko nowy numer -- to przede wszystkim ogromna ilość nowych funkcji i możliwości, klas i obiektów.
Herbert Schildt
cena: 125.00
Programiści z całego świata wykorzystują go do tworzenia zarówno prostych aplikacji, jak i złożonych systemów. Podstawowa zaleta Javy -- przenośność kodu -- powoduje, że programy napisane w Javie możemy spotkać nie tylko na dyskach komputerów i serwerów, ale również w telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.
Cay S. Horstmann,Gary Cornell
cena: 179.00
>Kolejne już wydanie przewodnika opisującego zaawansowane i nieznane właściwości języka Java, tym razem w wersji 5.0, to kompendium wiedzy dla wszystkich programistów zamierzających tworzyć rozbudowane aplikacje. Nowa wersja języka Java to nie tylko nowy numer -- to przede wszystkim ogromna ilość nowych funkcji i możliwości, klas i obiektów. W JDK 5.0 wprowadzono nowe mechanizmy obsługi wątków i kolekcji, rozszerzono możliwości biblioteki Swing i klas wykorzystywanych do tworzenia aplikacji bazodanowych i sieciowych. Książka zawiera wiele nowych podrozdziałów poświęconych nowościom wprowadzonym w J2SE 5.0. Dokładnie i na przykładach opisuje zagadnienia związane z wielowątkowością, kolekcjami, metadanymi, stosowaniem języka XML, komunikacją z bazami danych i wieloma innymi elementami zaawansowanego programowania w Javie.
Marcin Lis
cena: 19.00
Java w ciągu kilku ostatnich lat przebyła drogę od niemal nieznanej technologii do jednego z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Dziś jej głównym atutem nie są aplety, które w założeniu twórców miały umilać czas osobom odwiedzającym witryny WWW, lecz rozbudowane aplikacje przetwarzające setki danych.
Rod Johnson,Juergen Hoeller,Alef Arendsen,Thomas Risberg,Colin Sampaleanu
cena: 89.00
Książka "Spring Framework. Profesjonalne tworzenie oprogramowania w Javie" odkryje przed Tobą wszystkie tajniki stosowania Springa w procesie wytwarzania systemów informatycznych dla platformy J2EE. Dowiesz się, jak efektywnie korzystać z najważniejszych składników szkieletu Spring i poznasz ich rolę w budowaniu aplikacji. Nauczysz się nie tylko tego, co można zrealizować za pomocą poszczególnych usług, ale także tego, w jaki sposób zrobić to najlepiej. W kolejnych ćwiczeniach przeanalizujesz proces tworzenie kompletnej aplikacji w oparciu o Spring.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.052674055099487