Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Rośliny
Kosmala Marek
cena: 42.02
- drzewa i krzewy w ogrodzie- kupowanie i sadzenie roślin- pielęgnowanie drzew i krzewów- kłopoty z roślinami
Radziul Eugeniusz
cena: 51.07
W książce przedstawiono 330 roślin - gatunków i odmian mniej znanych, rzadko w naszych ogrodach uprawianych, a także zupełnych nowości pochodzących z odległych regionów świata.
Łukasiewicz Aleksander
cena: 42.02
Rośliny okrywowe w ogrodzie, oprócz swojej głównej funkcji, muszą mieć walory dekoracyjne. Mogą one z powodzeniem zastępować trawniki i maskować miejsca, które chcielibyśmy wypełnić lub ukryć. W poradniku opisano około 200 gatunków roślin - ich zastosowanie, rozmnażanie i pielęgnację. Książka ma być pomocą w zakładaniu ogrodów przydomowych lub aranżacji innych przestrzeni.
cena: 39.67
Sakson Nikodem
cena: 30.54
Omówione zagadnienia: co warto wiedzieć o pieczarce i jej intensywnej produkcji, surowce do produkcji, jakość pieczarek na rynek świeży i dla przetwórstwa, analiza pojawiających się problemów uprawowych, choroby bakteryjne, pasożytnicze.
Szymański Stanisław
cena: 49.50
Wprowadzenie w problematykę ekologii lasuLas jako zjawisko geograficzneEkologia populacji drzewiastychTypologia leśna i rejonizacja produkcji
Rutkowska
cena: 22.53
Książka opowiada o pięknie trawników i ich roli w naszym życiu. Służy ona przy pomocy zakładania i pielęgnowania trawników różnego rodzaju.
cena: 39.72
Technologie produkcji roślinnej - podręcznik dla techników rolniczych.
Muras Piotr
cena: 18.36
Barwnie ilustrowany poradnik dla miłośników krzewów i drzew iglastych. Znajdują się w nim opisy ponad 50 gatunków i wielu odmian o szczególnych walorach dekoracyjnych, a także praktyczne wskazówki co do ich zastosowania oraz sadzenia i pielęgnowania.
Rak Jarosław
cena: 32.19
Rośliny, które dzisiaj zwiemy balkonowymi, istniały o wiele wcześniej niż człowiek wymyślił balkony. Mówiąc wprost, nie ma w naturze czegoś takiego jak roślina balkonowa. Książka ta jest zaproszeniem do przeżycia własnej przygody z ozdabianiem balkonów i tarasów roślinami, których bogactwo barw i form jest nieprzebrane.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.011665821075439