Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Rodzina, dzieci
Josephson Michael S.,Peter Val J.,Dowd Tom
cena: 20.88
Jak pomóc nastolatkom wkroczyć w dorosły świat? Jak uchronić dorastających młodych ludzi przed podejmowaniem pochopnych decyzji, których skutki będą odczuwać całe życie? Jak przekazać im takie wartości, jak: odpowiedzialność, szacunek, sprawiedliwość, zaufanie, troska o innych? Autorzy tego poradnika, doświadczeni pedagodzy, dzielą się swoimi spostrzeżeniami zdobytymi podczas pracy z młodzieżą - przystępnie, na przykładach wziętych z życia, omawiają skuteczne metody wychowawcze, pomocne w kształtowaniu charakteru i systemu wartości nastolatków
Hathaway Sandee,Murkoff Heidi,Eisenberg Arlene
cena: 60.00
Książka udzieli odpowiedzi na setki pytań: Czy niebezpieczne jest zajście w ciążę po 35 roku życia?, Czy rozpoznam, kiedy rozpocznie się poród?, Czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku?, Czy zaawansowany wiek ojca stwarza jakieś ryzyko dla dziecka?, Niekiedy dziecko kopie cały dzień, niekiedy jest bardzo spokojne. Czy to normalne?
Eisenberg A.,Murkoff Heidi,Hathaway E.
cena: 50.00
Książka udzieli odpowiedzi na setki pytań: Czy niebezpieczne jest zajście w ciążę po 35 roku życia?, Czy rozpoznam, kiedy rozpocznie się poród?, Czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku?, Czy zaawansowany wiek ojca stwarza jakieś ryzyko dla dziecka?, Niekiedy dziecko kopie cały dzień, niekiedy jest bardzo spokojne. Czy to normalne?
Broich Josef
cena: 9.57
Przedstawione tu zabawy w większości przypadków mogą odbywać się bez przygotowania i dodatkowych materiałów. Propozycje te można wykorzystać w rodzinie, w przedszkolu, na świerzym powietrzu, w świetlicy.Chociaż zabawy przygotowano głównie dla dzieci między 4 a 12 rokiem życia, mogą w nich też uczestniczyć dorosli.
Dymara Bronisława,Korzeniowska Wiesława,Ziemski Franciszek
cena: 17.62
Omówione zagadnienia: dzieci i młodzież w świetle tradycji, dziecko a tradycje w rodzinie, bogactwo i różnorodność tradycji w kulturze polskiej, tradycje, obyczaje i obrzędy w edukacji dziecka.
Kast - Zahn Anette i inni
cena: 18.15
Książka nie powtarza ogólnie znanych rad, korzysta natomiast z ustaleń bostońskiego Centrum Badania Snu Dziecka. Na ich podstawie konstruuje plan terapii zaburzeń snu, a także daje wskazówki, jak można im zapobiec. Liczne przytaczane konkretne historie przekonują, że każde dziecko może w przeciągu kilku dni nauczyć się samo zasypiać i przesypiać noc.
Faber Adele Mazlish Elaine
cena: 21.75
Autorki opowiadają o tym, jak uczyły się same, krok po kroku, ulepszać życie swoich rodzin. Korzystając z własnych doświadczeń, a także z doświadczeń innych rodziców przekazują wzruszające i przekonujące świadectwa takiego sposobu porozumiewania się z dziećmi, który pozwala u obu stron wyzwolić to, co najlepsze.
Carnegie Dale
cena: 23.49
Ta książka ułatwi ci swobodne poruszanie się w biznesie. Przyda się w życiu rodzinnym i towarzyskim. Każda rada w niej zawarta wydaje nam się oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest wydobycie tej mądrości i zastosowanie w działaniu.
Gopnik Alison,Meltzoff Andrew N.,Kuhl Patricia K
cena: 25.23
Naukowiec zaglądający do kołyski, poszukujący odpowiedzi na najpoważniejsze pytania o to, jak funkcjonuje umysł, świat i język, widzi innego naukowca wyglądającego z kołyski, który jak się okazuje, robi w dużym stopniu to samo. Nic dziwnego, że obaj się uśmiechają. Fragment książki.
Levine Mel
cena: 25.23
Autor pomógł przezwyciężyć szkolne trudności wielu uczniom z zaburzeniami uczenia się, którzy sądzili, że są inni, wręcz nienormalni, a terminy takie jak "dysleksja" czy "ADHD" wprawiały ich w popłoch.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.010746002197266