Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Praca
Pisarek Walery
cena: 21.75
...Aby doskonalić skutecznie warsztat pisarski, nie wystarczy sama znajomość języka. Trzeba rozumieć zjawisko językowe i umieć opisać wytwór własnej pracy, wiedzieć, jak tekst został zrobiony nie tylko od strony fasady, lecz także pod względem funkcjonalności każdego elementu, oraz mieć świadomość, dlaczego jeden tekst jest taki dobry, a inny taki zły.
Cholewczyńska Beata,Lewandowski Wojciech
cena: 10.44
Program zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1-3 szkoły podstawowej dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim. Program nauczania dopuszczony do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej
Kienzler Iwona
cena: 18.62
Książka zawiera informacje dotyczące rynku pracy w poszczególnych krajach Unii Europejskiej, informacje o możliwościach odbywania stażów i praktyk zagranicznych. Podane są tutaj również przydatne adresy i bazy danych dotyczące wolnych miejsc pracy.
Kienzler Iwona
cena: 32.54
Przekazujemy Państwu wzory rozmów telefonicznych i pism w języku polskim i niemieckim oraz informacje dotyczące biura i kultury pracy. Podane są tutaj również wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o pracę.Omówione są także sprawy osobowe. Zasady skracania wyrazów i zestawienie skrótów występujących w korespondencji handlowej umieszczone są na końcu książki.
Rydlewska-Wiktorowicz Wanda
cena: 32.97
Podręcznik i ćwiczenia w trzech częściach dla początkujących uczniów w poszczególnych klasach liceum. Kurs przygotowuje do matury z języka niemieckiego i egzaminu Zertifikat Deutsch. W polskiej edycji książki ćwiczeń znajduje się słowniczek niemiecko-polski, tłumaczenie poleceń do ćwiczeń oraz kontrastywne opracowanie gramatyki. Podręcznik Delfin jest dopuszczony przez MENiS do użytku szkolnego na poziomie liceum ogólnokształcącego, profilowanego i technikum w zakresie podstawowym (numer dopuszczenia 170/02).
Nierenberg Gerard I.
cena: 22.18
Książka uczy, jak wykorzystywać indywidualne zdolności, umiejętności i doświadczenia tak, aby podejmować właściwe decyzje w swoich sprawach, aby skutecznie radzić samemu sobie i z samym sobą. Korzystając z praktycznych ćwiczeń i błyskotliwych anegdot autora stawisz życiu czoło z większą pewnością siebie. Zostań więc własnym doradcą we wszystkich sprawach zawodowych i osobistych.
Eggert Max
cena: 17.00
To poradnik przeznaczony dla wszystkich, którzy poważnie traktują swoją karierę zawodową. Autor pokazuje jak zaprezentować się w CV i liście motywacyjnym.
cena: 33.06
Jak rejestrować firmę w urzędzie skarbowym, jak wypełnić fakturę VAT po 1 maja, jak złożyć pierwszą deklarację VAT zgodnie z nową ustawą, jak...?
Funk Hermann,Koenig Michael,Koithan Ute,Scherling Theo
cena: 30.36
Poradnik metodyczny zawiera dokładną prezentację koncepcji metodycznej kursu genial, na marginesach szczegółowe wskazówki metodyczne do poszczególnych lekcji oraz informacje krajoznawczo-kulturoznawcze, materiały do skopiowania dla nauczyciela, klucz do zadań z książki ćwiczeń.
Leśniewski Sławomir,Kowalewski Jarosław
cena: 21.75
Książka zawiera kilkadziesiąt wzorów umów i pism z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, karnego i pracy. Wszystkie zostały opatrzone przystępnym komentarzem, ułatwiającym dostosowanie danego przykładu do konkretnej sytuacji, z jaką spotka się Czytelnik. Poradnik zawiera przepisy dotyczące opłat sądowych w sprawach cywilnych i karnych, notarialnych, kosztów adwokackich, a także tabele podatkowe, informacje dotyczące odsetek ustawowych i karnych oraz adresy sądów okręgowych.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.012341022491455