Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Zdrowie i uroda
Pałagin Piotr
cena: 22.18
Wyjątkowa książka wyjątkowego człowieka, lekarza, homeopaty i astrologa z wieloletnią praktyką medyczną i terapeutyczną, Jej przeczytanie pozwoli zrozumieć, co i dlaczego powoduje w nas niedomagania zdrowotne oraz jak im zapobiegać, a warto pamiętać, że zapobieganie jest znacznie lepsze niż jej usuwanie.
Seremet Rafał
cena: 20.79
Książka ta jest podręcznikiem osiągania wewnętrznej spójności oraz uzdrowienia wszelkich relacji w oparciu o najsilniejsze uczucie świata - miłość. Autor, za pomocą porad i praktycznych ćwiczeń psychicznych oraz duchowych wskazuje drogę do harmonizowania głębszych pokładów psychiki. Uzyskujemy wtedy stan stałego kontaktu ze swoją najgłębszą istotą duchową oraz integrację tego stanu z okolicznościami i relacjami dnia codziennego.
Jankowski Krzysztof
cena: 22.97
Krzysztof Jankowski jest inicjatorem ruchu fitness w Polsce. W 1989 roku zakłada pierwszy klub fitness. Przyczynia się do powstania trzech czasopism o tematyce fitness i jest ich redaktorem naczelnym (Muscle ∓ Fitness - edycja polska, Leady Fitness, Fitness Woman). Zakłada Narodowe Stowarzyszenie Sprawności Fizycznej NFSB i pełni funkcję prezesa. Włącza Polskę do międzynarodowych organizacji zajmujących się fitness (IFSB , FISAF). W ramach działalności stowarzyszenia i działalności redakcyjnej popularyzował zdrowy, aktywny styl życia. Organizował konkursy sprawnościowe o tytuł: Miss Fitness Polski, Fitness Woman, Fitness Man oraz Mistrzostwa Polski Aerobiku Sportowego. Krzysztof Jankowski prezentuje w swojej książce szeroki wybór prostych metod i technik, mających na celu poprawę naszej sprawności zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Autor uczy jak w 30 dni (a jest to możliwe!) dokonać zmian m.in. w sposobie naszego myślenia, odżywiania, spędzania wolnego czasu czy wyboru rodzaju aktywności ruchowej. Warto skorzystać z tej wiedzy, aby w pełni i długo cieszyć się zdrowiem.
Agatston Arthur
cena: 29.00
Dieta South Beach to opracowany przez lekarza skuteczny i niezawodny program szybkiej i bezpiecznej utraty masy ciała. Jej autor stworzył tę dietę dla swoich pacjentów cierpiących na choroby serca i cukrzycę, ale mogą z niej korzystać wszyscy. To nie kolejna książka o diecie, to książka o tym, jak być zdrowym i mieć dobre samopoczucie, a tym samym cieszyć się życiem i optymistycznie patrzeć na świat.
Anusz Flavio
cena: 26.01
Jak schudnąć i utrzymać na zawsze smukłą sylwetkę?, Jak radzić sobie z napadowymi atakami głodu?, Jak się odchudzać, nie tracąc przy tym poczucia humoru i radości życia?
Treben Maria
cena: 19.14
Porady na temat stosowania ziół leczniczych, odwołujące się do doświadczeń Marii Treben. Skorowidz schorzeń ułatwia korzystanie z konkretnych przepisów i szybkie wyszukiwanie preparatów leczniczych.
Levine Mel
cena: 25.23
Autor pomógł przezwyciężyć szkolne trudności wielu uczniom z zaburzeniami uczenia się, którzy sądzili, że są inni, wręcz nienormalni, a terminy takie jak "dysleksja" czy "ADHD" wprawiały ich w popłoch.
Madaras Lynda
cena: 21.66
W książce znaleźć można wszystko, co dziewczynka chciałaby wiedzieć o swoim ciele i uczuciach. Czytelniczkom spodoba się szczerość i wrażliwość, z jaką autorki, matka i córka piszą o: dojrzewaniu, zmianach ciała i sylwetki, piersiach, narządach płciowych, cyklu miesiączkowym, owłosieniu, problemach z rówieśnikami.
Madaras Lynda Madars Area
cena: 21.66
Chłopcy, którzy stają się mężczyznami, potrzebują rzetelnej wiedzy i wsparcia w tym szczególnym okresie ich życia. Ta książka jest dla nich. Czytelnikom spodoba się szczerość i wrażliwość, z jaką autorki piszą o: dojrzewaniu, przyśpieszeniu wzrostu, narządach płciowych, mutacji, owłosieniu wszystkich zmianach, jakim podlega ciało. To wydanie książki jest rozszerzone o odpowiedzi na pytanie czytelników i ich rodziców o : właściwe odżywianie się , ćwiczenia, nadużywanie sterydów, kulturystykę, rozmiar członka, leczenie trądziku młodzieńczego, AIDS, choroby przenoszone drogą płciową i antykoncepcję, kłopoty emocjonalne związane z dojrzewaniem. Książka, pełna prawdziwych historii, zaczerpniętych z doświadczeń pedagogicznych Lyndy Madaras, była bestsellerem w Stanach Zjednoczonych. Doczekała się kilkuset tysięcy nakładu, przekładu na 12 języków i nagrody Amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy - "Najlepsza książka dla młodzieży".
Krueger Anne
cena: 27.84
Przewodnik po najważniejszym roku życia Twojego dziecka. Pierwsze godziny dziecka. Oswojenie się rodziców z nową sytuacją. Karmienie. Rozwój dziecka. Zdrowie i bezpieczeństwo. Szczególne problemy.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.013394117355347