Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Przewodniki
Boleman-Herring Elizabeth
cena: 17.40
Ten przewodnik odpowiada na pytania, jakie zadaje się znajomemu, który mieszka w Atenach. Co naprawdę warto zobaczyć? Jakich miejsc nie można ominąć? Gdzie są urocze zakątki jeszcze nie odkryte przez turystów?
Roland Collins,Beverly Harper,Fred Mawer,Tłum.
cena: 17.25
Przeszłość i teraźniejszość Londynu, 13 tras zapoznaje z najważniejszymi obiektami w centrum Londynu, wycieczki poza centrum miasta, zakupy, rozrywka, szczegółowy plan miasta.
Pawlak Roman
cena: 47.59
Książka ta to zbiór informacji o zabytkowych ratuszach w Polsce. W niektórych ratuszach obecnie znajdują się muzea. Z budowlami tymi wiąże się też nierozerwalnie historia miasta i ludzi. Odwiedzenie ratuszy może być pretekstem do zobaczenia wielu interesujących miejscowości.
Nowiński Krzysztof
cena: 46.89
Neogotycka rezydencja w kwiatach Pałace między jeziorami Zamki wyrastające ze skał Fascynujące wąwozy
Pande S. Peter,Neuman P. Robert,Cavanagh R. Roland
cena: 68.73
" Six Sigma " to praktyczny przewodnik prowadzący bezpieczną drogą do poznania i stosowania Six Sigma. Książka jest bardzo dobrą inwestycją dla każdego, kto planuje wdrożenie strategii przełomu. Jakościowy system zarządzania Six Sigma umożliwia redukcję kosztów, poprawę wydajności, utrzymanie klienta. Książka " Six Sigma " w jaki sposób GE, Motorola i wiele innych firm odniosło sukces, wykorzystując metody Six Sigma w doskonaleniu produktów i procesów, do poprawy działania i zwiększenia zysków. Książka przedstawia plan wdrażania Six Sigma w dowolnej organizacji. Autorzy, współpracujący z wieloma firmami stosującymi Six Sigma, stworzyli praktyczny przewodnik pozwalający wdrożyć Six Sigma. Niezależnie od tego, czy twoim celem jest tylko naprawianie problemu występującego w pojedynczym procesie, czy też wdrożenie Six Sigma w całej firmie, książka " Six Sigma " pomoże ci opracować podejście dostosowane do potrzeb twojej firmy oraz sprostanie wyzwaniom, które stoją przed nią w środowisku biznesowym XXI wieku.
Czerniewicz - Umer Teresa,Egert - Romanowska Joanna,Kumaniecka Janina (red.)
cena: 73.86
Ponad 800 kolorowych zdjęć, wykonanych specjalnie do tego przewodnika, unikatowe przekroje i plany najciekawszych obiektów, szczegółowe plany Wiednia, rady, jak podróżować.
Maćkowiak Tadeusz
cena: 13.75
Przewodnik zawiera wyczerpujące informacje na temat Łagiewnik. Omówiono w nim ich nazwę, położenie, historię, legendę oraz najciekawsze miejsca - kościoły, seminarium, cmentarz i Las Łagiewnicki
Szwed Tadeusz
cena: 38.28
Wraz z ukończeniem prac nad albumem dotarła do nas wiadomość o śmierci Tadeusza Szweda - znanego wrocławskiego fotografika. Tak o nim pisał Wojciech Dzieduszycki: Wrocławski artysta był zakochany w swoim mieście; fotografował Wrocław i Dolny Śląsk przez ponad 40 lat, dokumentując zdarzenia nadzwyczajne i codzienne, szczęśliwe i dramatyczne, ze wszystkich dziedzin życia, portretując ludzi znanych i nieznanych, ludzi polityki, kultury, sportu, przemysłu, handlu, administracji - przy pracy i zabawie.
Evensberget Snorre
cena: 69.51
Ponad 800 zdjęć, rysunków i map, przekroje i rzuty najważniejszych obiektów, spacery, trasy widokowe i wycieczki, gdzie zjeść, gdzie się zatrzymać i jak się poruszać.
Śliwa Zuzanna
cena: 11.30
Bogato ilustrowany przewodnik zawierający propozycje wycieczek po najbardziej tajemniczych miejscach w Polsce. Jego atutem są szczegółowe, aktualne mapki będące wskazówką dla wszystkich, którzy chcą poznać najpiękniejsze zakątki naszego kraju, najbardziej niezwykłe miejsca, najcenniejsze zabytki czy obejrzeć malownicze krajobrazy.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.016078948974609