Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Turystyka
Boleman-Herring Elizabeth
cena: 17.40
Ten przewodnik odpowiada na pytania, jakie zadaje się znajomemu, który mieszka w Atenach. Co naprawdę warto zobaczyć? Jakich miejsc nie można ominąć? Gdzie są urocze zakątki jeszcze nie odkryte przez turystów?
Roland Collins,Beverly Harper,Fred Mawer,Tłum.
cena: 17.25
Przeszłość i teraźniejszość Londynu, 13 tras zapoznaje z najważniejszymi obiektami w centrum Londynu, wycieczki poza centrum miasta, zakupy, rozrywka, szczegółowy plan miasta.
Pawlak Roman
cena: 47.59
Książka ta to zbiór informacji o zabytkowych ratuszach w Polsce. W niektórych ratuszach obecnie znajdują się muzea. Z budowlami tymi wiąże się też nierozerwalnie historia miasta i ludzi. Odwiedzenie ratuszy może być pretekstem do zobaczenia wielu interesujących miejscowości.
Nowiński Krzysztof
cena: 46.89
Neogotycka rezydencja w kwiatach Pałace między jeziorami Zamki wyrastające ze skał Fascynujące wąwozy
Kusiak Jerzy
cena: 51.33
Książka jest pierwszym leksykonem repertuaru skrzypcowego w literaturze polskiej. Autor z wielkim znawstwem dokonał wyboru dzieł i ich twórców, wyróżniając najważniejsze i najcenniejsze kompozycje funkcjonujące nie tylko w życiu koncertowym, ale także w pedagogice. Nowy przewodnik z pewnością zainteresuje nie tylko skrzypków, ale także wielu melomanów, muzykologów czy kolekcjonerów płyt. Zaznajomienie się z zawartością książki pozwoli lepiej poznać i zrozumieć całą literaturę skrzypcową oraz jeszcze bardziej pokochać ten piękny instrument.
cena: 23.23
W atlasie zamieszczono opisy ponad 400 gospodarstw agroturystycznych w całym kraju oraz informacje na temat Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego.
Maćkowiak Tadeusz
cena: 13.75
Przewodnik zawiera wyczerpujące informacje na temat Łagiewnik. Omówiono w nim ich nazwę, położenie, historię, legendę oraz najciekawsze miejsca - kościoły, seminarium, cmentarz i Las Łagiewnicki
Maluśkiewicz Piotr
cena: 27.84
Poznań w 3 dni, to bogato ilustrowany przewodnik dla tych turystów, którzy niewiele czasu mogą poświęcić na zwiedzanie miasta. Zawiera opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, parków, hoteli, restauracji, dyskotek, kawiarnii i pubów. Informacje praktyczne ułatwiające poruszanie się po mieście. Zawarto w przewodniku miejsca rekreacji i kalendarz imprez kulturalnych, ciekawostki dotyczące ważnych wydarzeń, prezentujące ludzi związanych z miastem.
Evensberget Snorre
cena: 69.51
Ponad 800 zdjęć, rysunków i map, przekroje i rzuty najważniejszych obiektów, spacery, trasy widokowe i wycieczki, gdzie zjeść, gdzie się zatrzymać i jak się poruszać.
Wójcik Ryszard
cena: 29.06
To książka, która jest wypowiedzeniem wojny biurokratycznym ustawiaczom barier i strażnikom przestarzałych norm prawnych hamujących rozwój eksploracji.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.015683889389038