Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Poradniki >> Wędkarstwo
Kolendowicz Jacek
cena: 40.89
Znajdziesz tu informacje o:* przynętach*zanęty i nęcenie*taktyka łowienia*płoć, wzdęga, leszcz,krąp, lin, karp, amur biały,karaś pospolity, karaś srebrzysty, jaź, kleń, brzana, świnka, certa, okoń, węgorz, miętus,szczupak,sandacz*zawody wędkarskie
Talaga Jerzy
cena: 26.01
Na świecie testy oceniające zdolność organizmu do podejmowania wysiłków ponadnormatywnych dla przeciętnego człowieka są dość powszechnie wykorzystywane przez lekarzy sportowych, fizjologów, nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów i trenerów sportowych. Prezentujemy zestaw bardziej i mniej znanych testów krajowych i zagranicznych o szerokich możliwościach wykorzystania, uwzględniających wiek, płeć i poziom sprawności fizycznej.
Szymański Marek
cena: 39.15
... Choć Wisła jest jego domem i tu zdobywał spiningowe szlify, to z racji swego zawodu łowił na większości rzek nizinnych w Polsce. Najlepiej czuje się na rybach sam lub w małym gronie przyjaciół. W zawodach startuje okazjonalnie - w 1996 roku zdobył tytuł Klubowego Mistrza Polski.
Kocielski Balcerek Krzysztof,Zwolski Wojciech
cena: 15.31
Adresujemy tę książkę przede wszystkim do młodych - zarówno do tych, którzy mają już niejakie doświadczenie w posługiwaniu się wędziskiem, jak i do jeszcze "zielonych", rozpoczynających dopiero atrakcyjną przygodę z wędką.
Sikora Adam
cena: 33.93
znajdziesz tu informacje o:*sprzęcie*cyklach życia owadów*technikach rzutu*jak ryby widzą pod wodą*metody połowu*połów na wodach stojących*ryby poławiane na sztuczną muchę*niemuchowe metody połowu na muchę*strategia nad wodą, etyka i zawody sportowe
Hassa Mikołaj
cena: 3.92
Charakterystyka łowisk, najlepsze miejscówki polecane przez Autora, jak łowić - gdzie, kiedy i na jaką przynętę, mapa wędkarska.
Krzyszczyk Tomasz
cena: 39.15
Chciałbym podzielić się z Tobą wiedzą o nowoczesnym wędkarstwie zaporowym. O takim, gdzie rybie mięso nie jest podstawowym ani jedynym celem. Być może książka ta pozwoli Ci prędzej znaleźć wymarzoną rybę.
Napora Karol S.,Kleszcz Mariusz
cena: 26.97
Opisane zagadnienia : miętus i węgorz europejski - opis gatunku, przygotowanie do nocnych łowów, trzy kwartały z wędką, przysmaki z węgorzy i miętusów.
Hassa Mikołaj
cena: 4.00
Charakterystyka łowisk, najlepsze miejscówki, jak łowić, gdzie i na jaką przynętę, mapa wędkarska.
Jałoszyński Hilary
cena: 4.00
Omówione tematy : charakterystyka łowisk, najlepsze miejscówki, jak łowić, gdzie, kiedy, na jaką przynętę, mapa wędkarska.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.028659105300903