Książki
Strona główna >> Informatyka >> Komputer >> Programy
Elaine Marmel
cena: 95.00
Microsoft Project 2000 jest narzędziem, dzięki któremu zawsze będziesz dotrzymywał terminów i mieścił się w kosztach, niezależnie od tego, czy Twoja praca wymaga ścisłego śledzenia harmonogramu, czy też doskonałej koordynacji poczynań różnych działów firmy.
Maria Langer
cena: 19.00
Microsoft Excel 2002, jeden z programów wchodzących w skład pakietu Microsoft Office 2002, jest wszechstronnym arkuszem kalkulacyjnym o dużych możliwościach. Za jego pomocą możesz tworzyć rozbudowane, przejrzyste arkusze zawierające dane, wykresy i zestawienia w oparciu o dane wprowadzane z wielu źródeł dostępnych w systemie Windows.
Aleksandra Kula
cena: 18.00
Microsoft Word 2003 to najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie edytora tekstu, składnika pakietu programów biurowych Microsoft Office 2003.
Steve Schwartz
cena: 29.90
Microsoft Access 2003 -- składnik pakietu Microsoft Office 2003 -- to niezwykle popularny program służący do tworzenia i obsługi baz danych. Możesz go używać do przechowywania, porządkowania i analizowania informacji o ludziach, miejscach i zdarzeniach dotyczących Twojego życia.
Maria Langer
cena: 29.90
Microsoft Office Word 2003 PL to najnowsza wersja zaawansowanego programu do edycji tekstów dla użytkowników systemu Windows.
Rick Altman,Rebecca Altman
cena: 29.90
"Po prostu PowerPoint 2003 PL" to książka, która wprowadza czytelnika w świat najpopularniejszego programu do tworzenia prezentacji multimedialnych.
Bogumiła Mrozek,Zbigniew Mrozek
cena: 39.90
Obecnie jest niemal standardem i podstawowym narzędziem pracy naukowca, inżyniera i analityka finansowego. Znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach nauki -- od matematyki, poprzez ekonomię, aż do nauk biologicznych.
Maria Langer
cena: 29.90
Excel 2003 jest rozbudowanym arkuszem kalkulacyjnym wchodzącym w skład pakietu Office 2003. Korzystając z Excela, możesz stworzyć rozbudowane arkusze, wykresy, zestawienia oraz analizy statystyczne i finansowe.
Butryn Wojciech
cena: 38.28
Czytelniku, jeżeli chcesz poznać podstawowe zagadnienia związane z dźwiękiem oraz techniki jego przetwarzania, w tym możliwości komputerowej obróbki sygnałów audio i możliwości obróbki oferowane w Internecie, systemy kodowania i kompresji sygnałów fonicznych od PASC...CAC...MP3, to mamy dla Ciebie tę oto interesującą książkę.
Roland Zimek
cena: 17.90
Paint Shop Pro 9 jest doskonałym narzędziem dla amatorów fotografii cyfrowej. Obecna na rynku od wielu lat aplikacja graficzna doczekała się kolejnego wcielenia, oferującego ogromne możliwości obróbki i retuszu cyfrowych obrazów.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.015368938446045