Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Ezoteryka >> magia i czary
Devine Adrian
cena: 18.62
Księga cieni to magiczny dziennik, pełen zaklęć, rytuałów, przemyśleń i opisów magicznych czynności, niezbędne kompendium każdego adepta magii. W Księdze znaleźć można wiele praktycznych wskazówek dotyczących sposobów planowania i przeprowadzania magicznych działań, opisy magicznych materiałów i akcesoriów, a także dowiedzieć się z niej szczegółów dotyczących magicznych tradycji i symboliki. Dzięki wiedzy zawartej w Księdze Cieni każdy, kto tylko naprawdę tego chce, może wprowadzić w swoje życie korzystne i upragnione zmiany, osiągnąć wymarzone cele i z bliska zapoznać się z Magią.
Berennan J.H.
cena: 21.75
Z tej książki dowiesz się min:* jak intonować zaklęcia* jak nawiązać więż z poziomami duchowymi i astralnymi* co to są ciała astralne, czakry i aura* do czego służą w magii heksagramy I - Ching lub karty tarota* jak przygotować miejsce do pracyTa książka dostarczy ci wiele niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Miłej zabawy!
Wehr Gerhard
cena: 16.01
Kabała w zachodnim świecie natrafia na coraz szersze zainteresowanie. Ludzi fascynuje w niej: niezwykły sposób traktowania liczb, liter i pism.
Milton Henry
cena: 19.75
Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po codziennej, przydatnej magii. Dowiemy się z niej, jakie prawa rządzą magią, jakich potrzeba do niej akcesoriów i jak je samemu wykonać. Poznamy właściwości kamieni, roślin i innych otaczających nas przedmiotów, znajdujących zastosowanie w rytuałach i zaklęciach magicznych. Nauczymy się korzystania z mocy czterech Żywiołów oraz ciał niebieskich, a także poznamy tajniki konstruowania władnych zaklęć, rytuałów i artefaktów magicznych, dostosowanych do określonych, konkretnych potrzeb i możliwości.
Antonowicz-Wlazińska Barbara
cena: 20.79
Tarot, jego tajemnice i interpretacje - to wszystko można znaleźć w tej książce. Może z niej korzystać każdy - i początkujący, i wytrawny znawca arkanów Tarota. Nie trzeba tu zagłębiać się w historyczną wiedzę o tych kartach, wystarczy krok po kroku przeanalizować treść i mieć umysł otwarty na nową wiedzę. To zaproszenie do sprawdzenia swej umiejętności interpretacji kart i odpowiedniego stawiania pytań.
Piasecka Maria
cena: 21.66
Zbiór starożytnych chińskich wróżb i mądrości, które zasadzają się na obserwacji natury i ludzkiego życia. Po latach praktyki wróżbiarskiej postanowiłam napisać przystępną - zwłaszcza dla nowicjuszy - wersję I Cingu.
Daphne Rose Kingma
cena: 20.88
Książka ta to kolekcja medytacji o magii, znaczeniu, sile i obecności miłości. Zabierze cię dzień po dniu w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, jak miłość wkracza w nasze życie i zamieszkuje w naszych sercach, co musimy zrobić, aby ją odnaleźć i zatrzymać.
Richardson Jerry
cena: 51.33
Książka Magia Porozumienia pomoże Ci w uczeniu się nawiązywania udanych kontaktów z ludźmi z którymi pracujesz lub mieszkasz. Przeznaczona jest dla każdego, kogo sukces zawodowy czy satysfakcja osobista zależy od umiejętności wpływania na innych ludzi. Wiedza zawarta w tej książce pomoże Ci w uzyskaniu tego, co chcesz dostać od klienta, szefa, przyjaciela czy współmałżonka.
Zajczenko Witalij
cena: 20.45
Starożytne ludy Północy, Wikingowie, Celtowie i inne, korzystały z pomocy run do ochrony przed wszelkiego rodzaju złem. Prosiły je o pomoc w pokonaniu choroby i wrogów, o zapewnienie sobie dostatku i szczęścia w miłości, o siły potrzebne do przeżycia w trudnych warunkach. Runy są znakami, w które wcielił się Najwyższy energetyczno-intelektualny potencjał, dlatego każda odzwierciedla w symbolicznej formie nie tylko literę alfabetu, ale także głębokie magiczne, mistyczne i wróżebne znacznie. Książka ujawnia owe znaczenia i drogę do mądrości run.
Devine Adrian
cena: 18.53
Magia zawarta w niniejszej książce łączy się w sposób trwały i nierozerwalny z życiem i otaczającym nas światem. Jej celem jest wywieranie wpływu na otoczenie oraz wzbogacanie naszego aspektu duchowego. Praktyczna magia uczy sztuki życia zgodnie z naturą i czerpania radości z każdego dnia. Książka w przystępny sposób prezentuje prawa rządzące magią, opisuje potrzebne akcesoria i sposoby ich samodzielnego wykonania oraz przedstawia właściwości magicznych rekwizytów, takich jak zioła, kamienie czy świece, znajdujących swoje zastosowanie w zaklęciach. Czytelnik nauczy się różnorodnych technik wróżenia, zapozna z mocami czterech Żywiołów oraz dowie się, w jaki sposób wykorzystywać magiczną energię Księżyca. Zyskana dzięki książce wiedza pozwala na tworzenie własnych zaklęć, amuletów i rytuałów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i okoliczności.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.017534971237183