Książki
Strona główna >> Literatura Piękna >> Inne >> Aforyzmy
Romanus Thomas
cena: 12.96
Szczęście zawsze jest prezentem, któremu u roku dodaje jego ulotność, sprawiająca, że każda miła chwila staje się czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Nie możesz żądać, by spotykało Cię ono codziennie. Powinieneś odbierać je jako dobrodziejstwo, które wciąż na nowo zostaje Ci podarowane.
Romanus Thomas
cena: 12.96
Miłość nie pyta o miejsce i czas. Na niewypowiedziane pytania daje jednak ciche odpowiedzi. Życzę Ci, abyś pozwolił jej wypełnić swą duszę i ciało - staniesz się wtedy jej częścią. Ten, komu podarujesz siebie, wzbogaci Twoją duszę.
Milne A. A.
cena: 7.99
Zbiór najpiękniejszych cytatów o miłości i przyjaźni zaczerpniętych ze skarbnicy jaką jest Kubuś Puchatek i Chatka Puchatka.
Milne A. A.
cena: 6.16
Zbiór najpiękniejszych cytatów o miłości i przyjaźni zaczerpniętych ze skarbnicy jaką jest Kubuś Puchatek i Chatka Puchatka.
Platon
cena: 28.97
A miejsca tego, które jest ponad niebem, ani nie oddał nigdy żaden z poetów ziemskich w pieśni, ani go w pieśni godnie oddać zdoła. A ono takie (nie bójmy się prawdy, skoro już świat prawdy słowami malujemy) : Miejsce to zajmuje nie ubrana w barwy, ani w kształty, ani w słowa, istota istotnie istniejąca, którą sam jeden tylko rozum, duszy kierownik, oglądać może. Naokoło niej świat przedmiotów prawdziwej wiedzy...
cena: 14.79
Zbiór aforyzmów, myśli, przysłowi, sentencji dotyczących zdrowia. Znajdują się w nim rozdziały pod następującymi tytułami: o człowieku, ożyciu, o zdrowiu, o chorobie, o bólu i cierpieniu, o medycynie, o lekarzach, o leczeniu, o lekarstwach, o śmierci.
Łaski Adam
cena: 20.36
Niniejszy wybór aforyzmów, myśli i sentencji dokonany został z intencją przedstawienia spostrzeżeń i wypowiedzi dotyczących cech i umiejętności przywódców i mężów stanu, postaw ludzi wobec sprawujących władze., przejawów nadużywania władzy, a także przemyśleń o rządzeniu efektywnym. Cytaty zaczerpnięto z dzieł filozofów, socjologów, psychologów, mężów stanu oraz pisarzy.
Dorota Strukowska
cena: 11.72
Jak zdobyć czyjeś serce? Prawie każdy człowiek zastanawiał się lub zastanawiać się będzie, jak wybrać i zdobyć wymarzoną "połówkę" siebie, partnera i przyjaciela na całe życie. Odpowiedzią na to pytanie jest książka pod tytułem "Dla narzeczonych.
Twardowski Jan
cena: 20.31
Bardzo lubiłem, już od dziecka, chodzić po cmentarzach, by wspominać moich bliskich, a także nawiązywać kontakt z innymi ludźmi, których groby tam się znajdują. Cmentarz to miejsce nie tylko pamięci o śmierci, przemijaniu, wieczności, ale też kontaktu z tymi, co już odeszli.
Jakubik Andrzej
cena: 13.14
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.019216060638428