Książki
Strona główna >> Informatyka >> Systemy >> Windows
cena: 10.50
Książka ta pozwoli ci szybko znaleźć sposób wykonania każdego zadania w systemie Windows Millenium Edition (Windows Me).
Agnieszka Michałowska,Sławomir Michałowski
cena: 8.85
Książka omawia zagadnienia związane z zaawansowaną obsługą systemu operacyjnego Windows Millenium Edition. Celem autorów jest zaprezentowanie dodatkowych możliwości konfiguracji systemu i oceny jego wydajności oraz poprawy bezpieczeństwa oraz stabilności jego pracy.
Jerry Honeycutt
cena: 80.00
Jest to obszerny przewodnik omawiający strojenie Windows NT 4 i Windows 95 za pomocą Rejestru. Jerry Honey, autor cieszących się w USA dużym powodzeniem książek komputerowych, tym razem ujawnia cenne sekrety związane z dotarciem i dostosowywaniem nieznanych obszarów Windows NT 4 i 95.
Michael Hart,Paul Cassel
cena: 24.00
W tej książce znajdziesz podstawowe informacje dotyczące korzystania z Windows 98 PL - najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Ta dokładna, fachowa i przyjemna w czytaniu pozycja pozwoli Ci samodzielnie przygotować komputer do pracy, począwszy od zainstalowania twardego dysku i Windows 98 PL.
Maria Sokół
cena: 9.00
Jest to krótki, lecz treściwy kurs obsługi systemu Windows 98, w którym uwzględniono zagadnienia rzeczywiście niezbędne do zapanowania nad systemem operacyjnym. Są one zaprezentowane w postaci ćwiczeń do samodzielnego wykonania.
Piotr Rajca
cena: 29.00
Wydawnictwo HELION jako jedno z pierwszych przedstawia książkę poświęconą następcy systemu operacyjnego Windows 98 -- Windows Millennium Edition (Windows Me). Ten doskonały przewodnik pozwoli Ci na szybkie opanowanie nowych możliwości systemu Windows Millennium Edition.
Rand Morimoto,Michael Noel,Omar Droubi,Kenton
cena: 125.00
Windows 2003 Server to rodzina nowych systemów operacyjnych Microsoftu, mająca zastąpić systemy NT/2000 w zastosowaniach serwerowych.
Nelson Ruest,Danielle Ruest
cena: 39.90
Windows Server 2003. Podręcznik administratora" to książka opisująca najważniejsze kwestie związane z zarządzaniem systemem Windows Server 2003 i rozwiązywaniem dotyczących go problemów.
Olga Kokoreva
cena: 59.90
W systemie Windows rejestr jest magazynem danych związanych z niemal wszystkimi funkcjami i komponentami systemu oraz sprzętu.
Piotr Czarny
cena: 19.90
Graficzne systemy operacyjne spowodowały, że użytkownicy komputerów nie muszą już męczyć się z poleceniami wprowadzanymi w trybie tekstowym. Dziś za pomocą myszy i kilkunastu ikon jesteśmy w stanie osiągnąć to, co kilkanaście lat temu wymagało wpisania dziesiątek poleceń i parametrów. Nadal jednak wszystkie systemy operacyjne, nawet te najbardziej zaawansowane, posiadają możliwość pracy w trybie tekstowym.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.016225099563599