Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Biznes >> Ekonomia
Nowak Z. Alojzy
cena: 56.61
Coraz szybciej postępują procesy integracyjne w Europie. Dotyczy to zarówno powiązań politycznych, jak i - przede wszystkim - powiązań gospodarczych. Książka zapoznaje z przyczynami i przebiegiem procesów integracyjnych oraz tłumaczy mechanizmy i pokazuje skutki tych procesów dla gospodarek poszczególnych krajów i Unii Europejskiej jako całości. Jednocześnie autor przedstawił przesłanki i perspektywy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Książka jest przeznaczona dla studentów ekonomii, zarządzania, europeistyki, międzynarodowych stosunków gospodarczych, dziennikarstwa. Może być również przydatna dla kadr kierowniczych polskich przedsiębiorstw i osób, chcących lepiej rozumieć procesy integracyjne.
Valentino Piana
cena: 24.00
"Wiek,w którym żyjemy, obfitował w powstawanie przełomowych innowacji technicznych, a komputer (wraz z wszelkimi jego peryferiami) jest często uważany za ten szczególny wynalazek, który będzie miał największy wpływ na naukę przyszłego stulecia.
Lynch Dudley,Neenan David
cena: 31.50
O coraz bardziej przyspieszającym świecie napisano już wiele książek. Część z nich w mrocznych barwach maluje niepewną przyszłość. Część z wielkim optymizmem obwieszcza Nowe Czasy.
Praca zbiorowa pod redakcją Beaty Stępień
cena: 46.55
Globalizacja we współczesnej gospodarce światowej sprawia, że działalność firm ma coraz częściej międzynarodowy charakter.
Hill Napoleon
cena: 26.00
Książka odmieniła życie milionów mężczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnięć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego.
Chudzik Mariusz,Frań Aneta,Grzywacz Agnieszka
cena: 46.11
Książka stanowi kompendium zagadnień prawnych pojawiających się w obrocie elektronicznym. Omówiono w niej skuteczność oświadczeń w postaci elektronicznej, a szczególny nacisk położono na podstawową jej przesłankę, czyli identyfikację podmiotó prawa występujących w obrocie elektronicznym.
Rossakiewicz Jacek Andrzej
cena: 31.93
Koncepcja uzdrowienia stosunków społeczno-ekonomicznych i finansów oparta na Ewangelii i nauce Jana Pawła II.
Micklethwait John,Wooldridge Adrian
cena: 39.15
"Silne liberalne stanowisko w sprawie globalizacji jako wehikułu ludzkiej wolności oraz gospodarczego rozwoju (...) jasne, a nawet niefrasobliwe. Doskonała książka dla każdego". "Independent"
Skibicki Wacław
cena: 40.63
Slownik teminologii prawniczej i ekonomicznej sytanowi próbę zestawienia i opracowania w języku niemieckim i polskim terminologii specjalistycznej z zakresu prawa i ekonomiii oraz nauk interdyscyplinarnych. Słownik zawiera około 45 000 haseł terminów fachowych, wyrażeń i zwrotów z następujących dziedzin:*prawo państwowe*prawo administracyjne*prawo cywilne materialne i procesowe*prawo karne materialne i procesowe*prawo międzynarodowe*prawo handlowe, finansowe i podatkowe*prawo budowlane*prawo autorskie itp.. W zakresie zaś gospodarki*ekonomia polityczna*ekonomiki poszczególnych gałęzi gospodarki, takich jak przemysł, rolnictwo czy handel wewnętrzny i zagraniczny. Planowanie gospodarcze, rachunkowość, elektroniczne przetwarzanie danych, informatyka, cybernetyka, łączność, statystyka i wiele innych.
Cameron Rondo,Neal Larry
cena: 47.85
Podręcznik akademicki dla wydziałów ekonomicznych i historycznych z zakresu historii gospodarczej świata, myśli ekonomicznej i międzynarodowych stosunków gospodarczych.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.013206005096436