Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Biznes >> Negocjacje
Roger Fisher,William Ury,Bruce Patton
cena: 25.29
Jest to drugie, poprawione wydanie poszukiwanej książki, pokazującej prostą, wszędzie możliwą do zastosowania, metodę negocjowania sporów prywatnych i zawodowych, czyli jak nie dać się podejść i jednocześnie nie być przykrym. "Dochodząc do TAK" proponuje sprawdzoną w świecie metodę dochodzenia do porozumienia możliwego do zaakceptowania przez każdą ze stron we wszystkich rodzajach konfliktów - niezależnie od tego, czy obejmują one rodziców i dzieci, sąsiadów, kierowników i pracowników, klientów, korporacje, najemców czy dyplomatów.
Christopher Elizabeth,Kaczorek,Kocięcka Anna,Ashby Michael F. I Jones David R.H.,Misiak Jan,Stankiewicz Janina,Szafran Janusz,Wiszniewski Andrzej,Levy Steven,Garcia - Molina Hector,Ullman Jeffrey D.,Widom Jennifer
cena: 13.05
Autorka omawia sposoby , które sprzyjają rozwinięciu własnego, indywidualnego stylu negocjowania. Zamieszcza ćwiczenia, ankiety i przykłady, które pomogą czytelnikowi negocjować w nieprzewidzianych sytuacjach, radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, uporać się ze stresem wynikającym z konfliktu, osiągać niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, narodowości stron, a także z osobami niepełnosprawnymi.
Casse Pierre
cena: 17.25
Poradnik przedstawia podstawowe techniki negocjacji i uczy, jak się przygotować do negocjacyjnych rozmów, aby zostały uwieńczone sukcesem. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że sukcesy odnoszą tylko ci, którzy mają wyobraźnię negocjacyjną i potrafią ją właściwie wykorzystać. Autor, specjalista od kierowania, konsultacji i różnic kulturowych, w błyskotliwy sposów pokazuje: - jak zaplanować spotkanie negocjacyjne, - jak w czasie negocjacji osiągnąć największe korzyści dla siebie, - jak ocenić własne oraz cudze umiejętności negocjacyjne, - w jaki sposób używać właściwej strategii w czasie rozmowy, - jak i czego uczyć się od doświadczonych negocjatorów.
Cloud Henry,Townsend John
cena: 16.53
Ujmując rzecz jak najprościej, granica to osobista linia zakreślająca stan naszego posiadania. Określa ona to, kim jesteśmy, w jakim miejscu kończy się nasze życie i zaczyna życie innych ludzi. Kiedy doprowadzamy do konfrontacji z drugim człowiekiem, wyznaczamy mu nieprzekraczalne granice. Najskuteczniej robimy to za pomocą słów, kiedy otwarcie i szczerze określimy konsekwencje, z którymi się on spotka gdy je przekroczy. Granice pomagają nam określić, kim jesteśmy w relacjach z innymi ludźmi. Wyznaczamy granice, mówiąc, czego chcemy a czego sobie nie życzymy, co kochamy a czego nienawidzimy, co jest ?naszym życiem? a co nim nie jest. Ci, którzy właściwie wytyczyli swoje granice, potrafi ą jednoznacznie wyrazić własne opinie, przekonania i postawy. Ludzie, którzy nie nakreślili wyraźnych granic, nie są pewni własnych opinii, uczuć i przekonań. Łatwo ulegają żądaniom innych, ponieważ tracą pewność siebie, kiedy trzeba wystąpić we własnej obronie. Granice chronią nas również przed krzywdą...
John La Valle,Richard Bandler
cena: 37.00
Dobry sprzedawca zna psychologię i ludzkie zachowania. Potrafi szybko oceniać sytuacje, podejmować decyzje i reagować na zachowanie klienta. Ma wielką odporność psychiczną i automotywację. To właśnie cechy i umiejętności prowadzące do sukcesu w sprzedaży.
Leslie Yerkes,Randy Martin
cena: 29.90
Ile razy każdemu z nas opadały ręce, gdy widzieliśmy, że nasze błyskotliwe pomysły i próby przekonania do nich innych osób wywoływały jedynie wzruszanie ramionami i pytające spojrzenia? Ile razy irytował nas brak zrozumienia w zespole?
Herb Cohen
cena: 37.00
Negocjacje już dawno przestały być domeną polityków. Dziś z negocjacjami spotykamy się niemal codziennie -- przeprowadzamy je z klientami, kontrahentami, pracownikami, a czasem nawet z przyjaciółmi.
Ivan Bureš,Vlasta A. Lopuchovska
cena: 24.90
Z tej książki dowiesz się, jak dopasować przekaz do osobowości oponenta, jak zaskarbić sobie jego przychylność oraz które informacje podkreślić, a które pominąć. Jej autorami są eksperci od komunikacji międzyludzkiej, specjalizujący się w formułowaniu maksymalnie skutecznych przekazów. Ta książka również jest takim przekazem. Znajdziesz w niej przykłady technik negocjacyjnych, poparte solidną wiedzą, skonstruowane tak, abyś mógł je łatwo przyswoić i zapamiętać.
Herb Cohen
cena: 49.00
Dobry negocjator zna niezliczone techniki komunikacji. Wie, kiedy grać miękko, a kiedy uderzyć pięścią w stół. Wychodzi cało z pułapek i nie daje się zapędzać w kozi róg. Herb Cohen, autor tej książki, jest zawodowym negocjatorem. Reprezentował rządy i korporacje w najtrudniejszych sprawach międzynarodowych. Jest pierwszoligowym graczem na froncie negocjacyjnym. Zdaj się na jego wiedzę i doświadczenie. Naucz się:
Deutsch Morton,Coleman Peter T. (red.)
cena: 60.03
"Bogactwo nowych koncepcji i perspektyw w zakresie rozwiązywania konfliktów. Podręcznik opiera się na solidnych fundamentach teoretycznych i badawczych, a jednocześnie jest niezwykle praktyczny. To książka napisana w duchu prawdziwie Lewinowskim".
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.015271186828613