Książki
Strona główna >> Literatura naukowa >> Biznes >> Sprzedaż
Andrzej Kondej
cena: 18.86
Książka Polowanie na klienta jest debiutem wydawniczym SBK Marketing. Ukazane są w niej metody manipulacji, jakimi tysiące klientów poddawanych jest w codziennym życiu.
Ruhleder Rolf H.
cena: 112.23
Ta książka nauczy Cię rozstrzygać wszelkie kwestie, dotyczące sztuki sprzedaży, a mianowicie: jak utorować sobie drogę do klienta, jak rozpoznawać sygnały mowy ciała w trakcie trwania sprzedaży, jak doskonalić umiejętność argumentowania, jak reagować prawidłowo na zastrzeżenia klienta, jak stosować najlepsze techniki zamykania sprzedaży.
Milewski Piotr,Marciszewski Michał
cena: 46.98
Słownik zawiera około 25 000 stosowanych w codziennej praktyce gospodarczej haseł z zakresu handlu, podatków, księgowości, uzupełnionych terminami z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, bankowości. Wszystkie pojęcia zostały zapisane zgodnie z nowymi zasadami pisowni niemieckiej.
Peppers Don,Rogers Martha
cena: 35.67
"Pierwsza książka odkrywająca obszary interaktywnego biznesu nie zaznaczone na żadnej mapie. Warto po nią sięgnąć, by w pełni wykorzystać potencjał klientów".
Bobryk Jerzy
cena: 16.53
Taut jest fikcyjną postacią z "Dialogów Platona", niemniej "spadkobiercami "Tauta jesteśmy my wszyscy, realni konsumenci wirtualnej rzeczywistości.
Wiersema Fred
cena: 24.79
W książce autor wyraża przekonanie, że firmy, które poprzestają na zaspokajaniu podstawowych potrzeb klienta, nie robią wszystkiego, co powinny. Następnie podaje wiele przykładów dużych i małych firm, które poznały tajemnicę budowania i podtrzymywania bliskich więzi z klientami. Dowiesz się w jaki sposób niektóre firmy przeobraziły swój sposób myslenia i umocniły najważniejsze relacje z klientami, jednocześnie zwiększając zyski. Ponadto autor podaje szczegółowy plan tworzenia tego typu więzi.
Rita Gunther McGrath,Ian C. Macmillan
cena: 44.90
Mistrzowski ruch to działanie zmieniające reguły gry rynkowej, zapewniające firmie doskonałe wyniki. Jak wykonać taki ruch? Najpierw rozpoznaj szanse rynkowe, potem zorientuj się, co jest nie tak w Twojej firmie, przygotuj koncepcję działania, zapewnij wystarczające zasoby i wykonaj plan. Proste, prawda?
Coker Darlene M. Gaizo Edward R. Murray Kathleen A
cena: 67.86
Dynamika rynku Nowy rodzaj klienta Budowanie relacji z klientem Czynniki decydujące o sukcesie Badania lojalności klientów
Seybold Patricia B. Marshak Ronni T.
cena: 85.26
Autorka analizuje podejście do klienta, jakie winno cechować sieciowych biznesmenów. Profesjonalność, niezawodność i łatwość obsługi internetowego serwisu to gwarancja sukcesu - konkurencja rośnie, warto więc dokładnie poznać zamieszczone w książce przykłady.
Foster Timothy R.V.
cena: 32.19
Autor pokazuje, jak poruszać się w świecie biznesu i kształtować relacje z ludźmi. Prowadzi czytelnika przez cały proces - od momentu nawiązania kontaktu do etapu, w którym trzeba wyegzekwować zapłatę za swoje usługi.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.067771911621094