Książki
Strona główna >> Uczniowie i Studenci >> Podręczniki >> Języki obce
Podkowińska - Lisowicz Mirosława
cena: 17.31
Potrzeba dobrego przygotowania moich uczniów do Nowej Matury skłoniła mnie do opracowania wzorów listów i tekstów użytkowych. Polecam tę książkę zarówno nauczycielom, jak i młodzieży.
Kopp Gabriele,BĂźttner Siegfried
cena: 32.10
Książka zawiera ćwiczenia o różnym stopniu trudności, przeznaczone do pracy na lekcji lub samodzielnej nauki w domu oraz ćwiczenia powtórzeniowe po co drugiej lekcji. Po każdym kręgu tematycznym, składającym się z czterech lekcji, uczeń znajdzie ponadto: kartę samooceny, ćwiczenia służące do samodzielnego odkrywania reguł gramatycznych, wskazówki dotyczące technik uczenia się, chronologicznie ulożony słowniczek zawierający zasób słownictwa do aktywnego opanowania, testy z możliwością samokontroli.
Fryc Anna,Bartłomowicz Jakub
cena: 22.53
Publikacja niniejsza pomaga kandydatom na wyższe uczelnie zorientować się, jaki zakres materiału językowego może być sprawdzany w ćwiczeniach testujących rozumienie tekstu czytanego, jakie wypracowania mają szansę na dobrą ocenę i jakich błędów należy się wystrzegać, jakie konstrukcje gramatyczne i słownictwo są najczęściej sprawdzane.
Szypowska Maria
cena: 38.28
Podręcznik do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora. Zawiera: 60 lekcji, dialogi, objaśnienia dotyczące wymowy i gramatyki, ćwiczenia, słownik polsko-francuski, francusko-polski, słowniczek imion własnych.
Fisiak Jacek
cena: 21.75
Gramatyka języka angielskiego
Lemcke Christiane,Rohrmann Lutz
cena: 25.23
Zestaw ćwiczeń pomocniczych do podręcznika Berliner Platz 2: # proponuje do każdego rozdziału podręcznika sześć stron dodatkowych ćwiczeń # umożliwia samodzielne pogłębienie i powtórzenie wiadomości z zakresu słownictwa i gramatyki # podaje listę słów i zwrotów występujących w każdym rozdziale podręcznika # zawiera przegląd zagadnień gramatycznych oraz klucz do samodzielnej kontroli wyników pracy
Jaszczuk Agnieszka
cena: 6.09
Gramatyka języka niemieckiego - zasady grmtyczne; przykłady i słownictwo; pułapki gramatyczne; formy nieregularne; mini ściąga w środku.
Kreisberg Alina
cena: 42.98
Podręcznik przeznaczony jest do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora. Zawiera 27 lekcji, teksty i dialogi przybliżające współczesne realia włoskie, komentarz gramatyczny, ćwiczenia, klucz do tekstów i ćwiczeń, oraz słowniczek polsko-włoski.
Klara &Theo
cena: 11.47
Pozycja z serii "Leichte Krimis für Jugendliche in 3 Stufen" - książeczek dla uczących się języka niemieckiego. Do łatwego językowo tekstu dołączono kilka dotyczących go ćwiczeń, umożliwiających kontrolę stopnia zrozumienia.
Eunen Kees van
cena: 16.44
Bitterschokolade. Didaktisierungsvorschlag Literatur im unterricht. Materiał dydaktyczny do książki "Bitterschokolade".
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.011137962341309