Książki
Strona główna >> Informatyka >> Języki programowania >> C++
Bruce Eckel
cena: 69.00
C++ to jeden z najpopularniejszych języków programowania, w którym napisano szereg profesjonalnych aplikacji, a nawet kilka systemów operacyjnych. Nie bez przyczyny uważany jest on za trudny do opanowania, stanowiąc poważne wyzwanie, zarówno dla programistów, jak i dla autorów podręczników.
Kyle Loudon
cena: 9.90
C++ jest złożonym językiem o wielu subtelnych aspektach. Książka &8222;C++. Leksykon kieszonkowy&8221; umożliwia programistom C++ szybkie sprawdzenie sposobu użycia oraz składni najczęściej używanych konstrukcji tego języka.
Bruce Eckel
cena: 99.00
Podczas nauki tworzenia aplikacji w języku C++ towarzyszyć Ci będzie jeden z najlepszych dydaktyków programowania na świecie! Nauka języka C++ i szczegółowe poznanie jego możliwości to poważne wyzwanie nie tylko dla początkującego, ale również dla zaawansowanego programisty.
Bernard Baron,Łukasz Piątek
cena: 64.90
Metody numeryczne są to sposoby rozwiązywania złożonych problemów matematycznych za pomocą narzędzi obliczeniowych udostępnianych przez popularne języki programowania.
cena: 57.50
John Viega,Matt Messier
cena: 79.90
Eliminowanie najczęściej popełnianych błędów w kodzie Tworzenie bezpiecznych kanałów komunikacji w aplikacjach klient-serwer Stosowanie technik kryptografii i kluczy publicznych Niemal wszystkie współczesne systemy i sieci komputerowe są atakowane przez hakerów.
Michael Flenov
cena: 39.90
Poznaj techniki tworzenia programów, które zadziwią użytkowników swoim działaniem Zoptymalizuj kod źródłowy Napisz programy wykorzystujące elementy pulpitu Windows Naucz się zasad programowania sieciowego Haker, wbrew utartym poglądom, nie jest osobą, której głównym celem jest niszczenie -- haker to ktoś, kto podchodzi do standardowych problemów programistycznych w niestandardowy sposób, tworząc własne rozwiązania, często zaskakujące innych.
Klimczewski Paweł
cena: 27.84
Książka jest podstawowym kompendium wiadomości na temat "prostego" programowania dla początkujących. Do nauki został wybrany bardzo popularny język programowania C++ oraz środowisko systemu UNIX. W poszczególnych rozdziałach omówione są najważniejsze elementy języka i sposób zapisu programu. Cennym elementem książki są dodatki, gdzie w zwarty sposób omówiono użycie najczęściej stosowanych bibliotek - matematycznej, związanej z operacjami na napisach, oraz biblioteki strumieni. Książka adresowana jest do osób zainteresowanych programowaniem w języku C++: studentów, pracowników naukowych, a także uczniów szkół średnich.
Matthew Wilson
cena: 74.90
C++ to popularny i uniwersalny język programowania. Jednak po dłuższym stosowaniu programiści zaczynają zauważać pewne jego niedoskonałości i ograniczenia.
Hyman Michael,Vaddadi Phani
cena: 17.40
Dziesiątki praktycznych wskazówek i technik programistycznych dla zaawansowanych użytkowników języka C++, lepsze, szybsze i bardziej poprawnie napisane programy.
Strona jest prezentacją oferty księgarni internetowej Mentis.pl w ramach programu partnerskiego. Wszelkie zamówienia realizuje księgarnia Mentis.plWykonanie i projekt graficzny lmt.pl © 2007
fff0.025350093841553